Super Vilitra 80mg (Vardenafil+Dapoxetin): cena za 2 balenia

Úvod Odialenie erekcieSuper Vilitra 80mg (Vardenafil+Dapoxetin): cena za 2 balenia

Super Vilitra 80mg (Vardenafil+Dapoxetin): cena za 2 balenia

Cena za dve balenia : 20ks tablet


Liek na silné stoporenie údu a oddialenie erekcie


Účinkuje po : 20 minútach od užitia


Dĺžka účinku : 36 až 42 hodín

Výrobca: Centurion Laboratories
Kód: c_969ER
 
Dostupnosť: vypredané
75,- €60,- €

Super Vilitra 80mg (Vardenafil+Dapoxetin): cena za 2 balenia

Super Vilitra 80mg tiež známy ako Lámač ženských sŕdc je vylepšený generickú Levitru 20mg o 60mg Dapoxetine, teda ako dva lieky v jednej tablete. Dapoxetine je už dlho účinným liekom predčasnej ejakulácie a lepšej kontroly nad predčasnou ejakuláciou.

 

Super Vilitra 80mg je vylepšený generická Levitra 20mg o 60mg Dapoxetine, teda ako dva lieky v jednej tablete. Dapoxetine je už dlho účinným liekom predčasnej ejakulácie a lepšej kontroly nad predčasnou ejakuláciou. Super Vilitra 80mg úspešne lieči impotenciu a problémy s erekciou (erektilnej dysfunkcii) a po jeho užití je umožnené skoro každému mužovi dosiahnuť veľmi kvalitné a dlhotrvajúce erekcie a užiť si tak lepšie a dlhší sexuálny styk.

Super Vilitra 80mg obsahuje látku Tadalafil, ktorá veľmi dobre stimuluje prekrvenie penisu a tým pomáha k ľahkému a rýchlemu dosiahnutiu kvalitnej erekcie a látku Dapoxetine, ktorá úspešne pomáha v boji proti predčasnej ejakulácii. Super Vilitra 80mg účinkuje cca po 30-60 minútach od užitia a jeho účinok trvá až 36 hodín. Super Vilitra 80mg je obľúbeným liekom na liečbu erektilnej dysfunkcie a predčasnej ejakulácie.


Účinné Látky:
Jedna tableta Super Vilitra 80mg obsahuje 20mg Tadalafil a 60mg Dapoxetine.

 

Dávkovanie:
Odporúčaná počiatočná dávka je polovica 80 mg tablety Super Vilitra 80mg cca 30-60 minút pred sexuálnou aktivitou. Ak nie je účinok tejto dávky dostatočný, potom je možné zvýšiť dávku na jednu celú 80mg tabletu. Super Vilitra 80mg nie je vhodné užívať viackrát ako jednu 80mg tabletu denne. Účinky Super Vilitra 80mg sa dostavujú pri sexuálnej stimulácii. Účinok Super Vilitra 80mg sa dostavuje po 30-60 minútach od užitia. Účinok Super Vilitra 80mg trvá až 36 hodín. Pred užitím Super Vilitra 80mg sa neodporúča požitie veľkého množstva alkoholu. Alkohol a mastné jedlá znižujú účinok.

 

Prípravok nesmú užívať:
Pacienti ktorí prekonali infarkt alebo majú iné problémy so srdcom, vysoký alebo nízky krvný tlak, alebo majú slabú zrážanlivosť krvi. Ktokoľvek, kto má alergickú reakciu na Vardenafil alebo Dapoxetine. Ktokoľvek, kto používa lieky obsahujúce oxid dusnatý alebo nitráty, ktoré sa okrem iného používajú v určitých prípadoch ochorenia angínou pectoris (bolesť na hrudníku). Medzi najčastejšie používané nitráty patrí nitroglycerín a izosorbid dinitro. Ak trpíte angínou pectoris a nie ste si istí, či vami momentálne užívané lieky odpovedajú niektorým z vyššie uvedených, poraďte sa pred použitím Super Vilitra 80mg so svojím lekárom. Spoločné užívanie prípravku s ďalšími liekmi vyžaduje schválenie vaším ošetrujúcim lekárom, špeciálne v prípade, ak užívate lieky cimetidínu, erytromycín a Ketoconazol.

Vedľajšie účinky:
Podobne ako všetky lieky, môže mať i liek Super Vilitra 80mg nežiaduce účinky. Tieto účinky sú obyčajne mierne a prechodné. Medzi časté patrí bolesť hlavy a sčervenanie tváre. Medzi ďalšie vedľajšie príznaky, ktoré sa objavujú zriedka, ale boli zaznamenané, patria poruchy trávenia, závrate, upchatý nos a vplyv na videnie. Ak pri sebe zistíte erekciu, ktorá trvá viac ako 6 hodín, musíte okamžite vyhľadať lekára. Ak sa ktorýkoľvek vedľajší účinok ako závažný, alebo ak spozorujete vedľajšie účinky, ktoré tu nie sú uvedené, povedzte to svojmu lekárovi alebo lekárnikovi.

Uchovávajte pri teplote do 30 stupňov Celzia.
Uchovávajte v pôvodnom obale, aby bol chránený pred vlhkosťou.

Zatvoriť

K produktu neboli pridané žiadne komentáre vložiť nový komentár

Copyright 2017 - 2024 © kamagra-original.sk